-16%
Tricot-Slen COOL Moon Mist Grey
Babylonia Tricot Slen COOL rekbare doek (one size)
Deze doek is vooral fijn voor het eerste half jaar van je baby, om knus dichtbij te dragen op een makkelijke manier. De doek gaat drie keer om jullie heen en je kunt de knoop eerst leggen, om pas als je klaar bent met knopen, je kindje erin te doen en ook weer net zo makkelijk eruit te halen. In de eerste maanden zul je je kindje veel vaker uit en in de doek doen dus dan is 1 maal knopen wel zo prettig. De stof is sterk genoeg om een kind van een half jaar ook nog comfortabel mee te dragen, het moet wel steeds strakker om het gewicht goed te ondersteunen. Veel mensen gaan daarna over op een geweven doek of een draagzak.
De tricot slen COOL is van zachte mesh fabric, een innovatieve, dun geweven tricot stof van rekbare draadjes die zijn gemaakt van gerecyclede pet-flessen! Lichtgewicht, zomers koel en je kunt er letterlijk doorheen blazen. Het neemt geen vocht op en kan dus ook in het water worden gedragen. Lees hier meer daarover: https://www.babylonia.eu/nl/shop/tricot-slen-cool-aqua-sea
Alle Babylonia doeken zijn zonder originele verpakking omdat ze in de kast hebben gelegen op de 9maandenbeurs. Ze zijn voorzichtig behandeld en hebben geen schade opgelopen. Wanneer je toch niet tevreden bent kun je hem binnen twee weken retour sturen aan Draagkracht Utrecht.
Dit is een kort knoopfilmpje voor rekbare doek, kom voor een volledig advies voor een knoopconsult naar onze winkel in utrecht of vraag je eigen draagconsulent in de buurt om advies. Knopen moet wel veilig gebeuren voor behoud van de gezondheid van jou en je kindje dus het is belangrijk dat je bij enige twijfel advies inwint.
https://www.youtube.com/embed/vqX7FuSHCuM?rel=0&autoplay=1